Jak jde škola?

7. října 2017 v 20:36 | K. |  Rychlovky
Popravdě, naprosto nechápu, co na tom blogování neustále vidím. Je to naprosto podivná věc, psát svoje myšlenky, nápady, stížnosti, tipy a všechno možné..., jen tak na internet, místo, kde je naprosto přeplněno vším, ale naprosto prázdno v důsledku.

Popíjím kafe, moka konvička, tři vrchovaté lžičky, třetina hrnku mléko. Je hořké a chutná krapet připáleně, což už je tak nějak důsledek toho, že je připravované tak, jak je. Nešetrně.

Řeším protokoly. U psaní protokolů člověk tak nějak procitá. Pokud jste lidi postrádající zručnost a lidi, kteří se mnohdy přistihnou, jak hledí do zdi a neví, o čem se vede řeč, můžete mít někdy s praktickou výukou docela problém. A přitom vy byste tak moc chtěli být praktičtí! Ale místo mitózy vidíte pod mikroskopem samé fleky, bublinky a buňky v inerfázi.

Děláte něco špatně? Nepochybně. Je to ve vás? Samozřejmě.

Co ale s takovými problémy? Zdokonalovat se, zdá se nasnadě odpověď. To by udělal člověk, který by si takovou otázku ani pokládat nemusel. My ostatní budeme propadat depresi, tvářit se nešťastně a pít nepovedené kafe. A budeme se ve věcech piplat, stresovat se z nich a mršit je, dokud nám je někdo důsledně neomlátí o hlavu.

Na otázku: Jak jde škola? nemá cenu odpovídat rozvláčněně. Je to fajn. V pohodě. Ještě mě nevyhodili. Což je samozřejmě odpověď, kterou vám dá neambiciózní jedinec, jehož naprostou noční můrou je blížící se termín volby bakalářké práce. Někdo, kdo má pocit, že je jeho počínání boj s větrnými mlýny, ale on si, narozdíl od dona Quijota, uvědomuje, že jsou to "jen" větrné mlýny. Ale pořád vyráží proti nim, protože tak nějak... tak nějak se to stalo.

Cha, kafe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emo.Gothic.Queen Emo.Gothic.Queen | Web | 17. února 2018 v 20:23 | Reagovat

Ja uz do skoly nechodim

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama