Červen 2017

Týmová práce

16. června 2017 v 23:40 | K. |  Rychlovky
Co si člověk představí pod pojmem týmová práce? Já převážně "teambuilding", což je pojem, který se v mém povědomí zapsal spíše nechvalně. Aktivity, které mají za účel seznámit vás a sblížit s lidmi, se kterými jinak nemáte vůbec nic společného (a ve většině případů ani nechcete).

Týmová práce ale rozhodně není špatná věc. Takový týmový duch dokáže udělat velké divy. V partě lidí, kde už se dobře znáte, například ve stejné posádce, oddílu, třídě, užším pracovním kolektivu.. V souvislosti například se školou, spolupráce v kolektivu může udělat velký rozdíl. Řeší-li se například výuka, testy, probíraná látka - všechno jde lépe, když je na to víc hlav.

Vyhodnocení průzkumu Wattpad komunity

11. června 2017 v 21:00 | K. |  Wattpad
Před více jak měsícem jsem opět bloumala vodami Wattpadu, tak, jak jsem si už nějak navykla. Nejsem žádný zanícený uživatel, prostě sem tam něco přečtu, sem tam něco vydám. Mám jasně vyhraněný styl psaní a vkus co se četby týče. Baví mě recenze a rozebírání děl ostatních (čímž bych se, mimochodem, asi chtěla i ve volném čase dál trochu zabývat). Napadlo mě ale - jak to mají ostatní? Na Wattpadu je pestrá škála děl a pestrá škála uživatelů.

Podařilo se mi z 222 internetových kolemjdoucích vyloudit jejich názor, abych ho teď mohla vyvěsit zde pro ostatní. :)