Čarodějka: Krev jejich krve

8. května 2017 v 0:57 | Kiwizak |  Wattpad
Připravuji nový fantasy příběh na Wattpadu.

Jeho námětem je vpád nepřátelské říše do království společně s temnotou, na kterou nikdo nebyl připraven. Sledovat budeme osudy hlavní hrdinky Selie, která je jednou z královský čarodějek, kterým se podařilo přežít. Mladá čarodějka se bude muset vypracovat, aby se zvedla z prachu, kam byla sražena. Taky bude pátrat po tom, co se stalo s královskou rodinou a odkud pochází všechna ta temnota. Mám na to teorii vskutku ďábelskou. :D

Společníka, tj. hlavně vedlejší postavu, mám připraveného zatím jenom jednoho. Bude jím lukostřelec Myrsen, jeden z mála, který se nevzádává naděje ani proti nejbídnějším vyhlídkám, a je ochotný něco pro to i udělat. Je to ale horká hlava, takže to s ním nebude příliš jednoduché.
A jelikož se Selie zaplete i s nelidmi, určitě se můžete těšit i na dryády a najády v mém podání.

Jako obálku jsem použila nádherný obrázek, který jsem šlohla přes pinterest. Jeho autorovi vzdávám nekonečný hold, bo je neskutečně nádherný. Odkaz je tady: https://alpha.wallhaven.cc/wallpaper/479361. Kráska na obrázku je tak nějak podobná mé představě Selie, ačkoli je upřímně mnohem hezčí, než jsem si Seliu vytvořila.

Systém magie mám částečně odvozené z TES V:Skyrim, částčně ho budu poupravovat. Chtěla bych se na magii soustředit, ale zároveň se vyhnout všelijakým kravinám. Takže to snad půjde dobře.

Na mém Wattpadu to bude do konce května, předpokládám. Zatím se tam nachází dvě sci-fi, tj. Alfabeta (o kódu, který rozhoduje o všem, trochu i o robotických augmentacích) a Mutanti (o virové mutaci a tak nějak post apokalyptickém světe s biotikem o jeho zrodu, jak se zdá).

Jo, a taky básně ze života. :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 9. května 2017 v 17:15 | Reagovat

Tak ať se ti s povídkou zadaří! :-)

2 Kiwi Kiwi | Web | 9. května 2017 v 20:49 | Reagovat

[1]: Díky! :) Snad mi to půjde tak pěkně od ruky jako dosud.. snad líp.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama